У топ-20 найрейтинговіших ТБ-програм березня – 12 проєктів StarLightMedia 02 Квітня 2021

За підсумками березня StarLightMedia, що об’єднує телеканали ICTV, СТБ, «Новий канал», ICTV Ukraine, «ОЦЕ», М1 та М2, є безумовним лідером медіаринку із часткою 27,9%, а також показує зростання частки на 5% за три місяці 2021-го порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Восьмий місяць поспіль ICTV залишається каналом №1 у країні. У березні найкращими проєктами ICTV були «Дизель шоу», «Факти тижня», «Факти» та серіал «Пес». Високі показники і у програм «Ранок у великому місті» та «Надзвичайні новини», а головна прем’єра весни «Пес» успішно увірвалася в ефір з продовженням 6-го сезону. Також у березні ICTV поставив кілька рекордів, зокрема 10 березня епізод детективного серіалу «Розтин покаже – 2» пройшов із часткою 14,1%, ставши найкращим в історії показу, а 30 березня «Факти» о 12:45 пройшли з часткою 15,8%, що стало найбільшим результатом цього року.

Стрімке зміцнення позицій та зростання частки демонструє СТБ, який у березні виріс на чверть щодо минулого року. Канал залишається «другою кнопкою» країни, поступаючись тільки ICTV. Найкращими продуктами СТБ у березні 2021-го були проєкти «Холостяк», «Супермама», «Хата на тата» та прем’єрний серіал «Полонена». Стабільно високі показники у вже улюблених проєктів наших глядачів «Один за всіх», «Таємниці ДНК», «МастерШеф». Березень для СТБ був багатий на рекорди. Так, 12 березня частка каналу становила 12,6%, а «Вiкна-Новини» о 22:00 зібрали 15,5% – ці результати стали найкращими у 2021 році і дозволили випуску «Вікон» о 22:00 від 12 березня стати найпопулярнішою новинною програмою місяця. Проєкт «Супермама» 25 березня з часткою 13,5% поставив рекорд за всю історію показу, а проєкти «Хата на тата» і «Слідство ведуть екстрасенси» 27 і 28 березня, з частками 12,3% і 13,0% відповідно, зібрали рекордні показники за минулі два роки. Епізод серіалу «Слід» від 30 березня зібрав рекордну в історії показу частку 17,6%, ставши лідером слоту із майже дворазовим відривом від найближчого конкурента, а «Таємниці ДНК» з часткою 12,8% поставили рекорд за всю історію проєкту.

«Новий канал» у березні виріс на 3% щодо минулого року, водночас конкуренти серед великих телеканалів продовжують знижуватися. Лідер телеперегляду на каналі – кінопоказ, «Хто зверху» у праймі та новий проєкт «Де логіка?», який регулярно потрапляє до топ-5 програм дня. Перші епізоди «Де логіка?» зібрали 12,6%, а проєкт став найкращою програмою дня і приніс каналу лідерство у слоті з відривом 27% від найближчого конкурента. Успішно повернулися в ефір проєкти «Вар’яти» та Improw Live show. Частка першого епізоду нового сезону відразу стала рекордною в історії Improw Live show. Продовжує демонструвати високі показники праймовий показ «Хто зверху», а недільний кінопоказ регулярно потрапляє до топ-10 програм дня.