Учасники «Танцюють всі!» cтали головними героями нового позаефірного проекту СТБ «Коридор» 27 Жовтня 2016

У листопаді в «Концерт-Холі ВДНГ» телеканал СТБ і компанія StarLight Entertainment представлять свій третій позаефірний проект — унікальний хореографічний спектакль «Коридор». Авторами постановки виступила сімейна пара, творці шоу «Вартові Мрій» та «Дім таємничих пригод» Юрій Пристаєцькій і Тала Пристаєцька (Оніщук).

«Коридор» — це шоу, в якому переплітаються танець і емоція, а історія кохання, розказана на сцені, в реальному житті також відбувається з головними героями.

«Коридор — це символічне відображення життєвого шляху людини, — відкриває секрет сюжету хореограф-постановник Юрій Пристаєцькій.- Головний герой вистави йде ним і потрапляє в різні кімнати. Кімнат всього три: сім’я, дружба і любов. Це стовпи, на яких тримається все наше життя. У кожній кімнаті герою доведеться пройти через різні випробування. Його історія показує, як ми можемо вплинути на життя людей і як своїми вчинками формуємо їх і своє майбутнє».

У виставі задіяно 13 найсильніших і найдосвідченіших артистів України. А головні ролі виконали учасники шоу «Танцюють всі!»: Андрій Глушик, Яна Абраімова і Роман Дмитрик. Цікаво, що артисти, які розповідають у танці історію любові і дружби, в реальному житті є закоханою парою (Андрій і Яна) і справжніми друзями (Андрій і Роман).

Як у будь-якій історії про кохання, в «коридорі» буде і темна сторона. Для танцюристів, що втілюють образи внутрішніх демонів, були створені маски, які розробила Вікторія Бессараб, головний художник-гример телеканалу СТБ і автор унікальних масок для артистів шоу «Вартові Мрій». Вікторії допомагала створювати ескізи масок, а також займалася розробкою костюмів Катерина Олішевська — художник костюмів телеканалу СТБ.

Прем’єра короткої версії «Коридору» відбулася на фестивалі сучасного мистецтва «Гогольfest 2015». Розширена версія була представлена на фестивалі хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST 2016». Однак повна версія спектаклю буде представлена вперше.

Хореографічна вистава «Коридор» буде йти всього три дні – 18,19 і 20 листопада в київському «Концерт-Холі ВДНГ» (Пр-т Академіка Глушкова, 1).
korydor