ВЕДУЧІ «РАНКУ У ВЕЛИКОМУ МІСТІ» З 24 СЕРПНЯ ПОВНІСТЮ ПЕРЕХОДЯТЬ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ 23 Серпня 2017

Ведучі програми «Ранок у Великому Місті» на ICTV тепер будуть вести ефіри тільки українською мовою. Протягом декількох місяців Павло Казарін і Антон Равицький під наглядом Юлії Зорій і професійних педагогів посилено до цього готувалися. Ведучі вже провели кілька пробних ефірів українською мовою, а з 24 серпня перейдуть на неї повністю.

Ranok-u-Velykomu-Misti-600x400

Павло Казарін, який народився і виріс в Криму, завжди розмовляв російською, а українську мову почав активно вивчати з весни. В ефірі «Ранку …» Павло навіть прямо з екранів складав міні-іспити, демонструючи всій країні свої досягнення.

– Я вивчав українську в школі та університеті, але майже ніколи не говорив нею, – зізнається Казарін. – Просто через відсутність мовного середовища. У якийсь момент я втомився від тих, хто сприймає власну російськомовність як право не вчити українську. Починати завжди потрібно з себе. Ось я і почав. Стати білінгвом може кожен – це просто питання бажання. Реальність змінюють ті, хто готовий мінятися сам. Сьогодні можу сказати – наша мова нескінченно красива і мелодійна. А занурення в неї зовсім не складне. Тому якщо ви хочете почати говорити українською, то не потрібно соромитися. Повірте – вам сподобається.

Одесит Антон Равицький, вивчаючи українську мову, звертався за порадами до мами – актриси театру і кіно Ольги Равицької.

– Мама порадила мені корисні книги і вправи для вивчення мови. Але головне, що я повинен був робити неухильно, – це кожен день по 1-2 години читати, як в дитинстві, вголос українські книжки. На щастя, у мене вдома живе кішка. Тепер вона – мій постійний і вдячний глядач, – жартує Антон. – А під час пробних ефірів нам добряче допомагала Юля Зорій. Вона народилася і виросла в Чернівцях, місті, в якому традиційно говорили українською, і таких проблем, як у нас з Пашею, у неї не було. Як тільки вона чула, що я або Паша «застрягли», відразу тихенько підказувала. Ми їй за це дуже вдячні.