Власникам та директорам компаній-провайдерів програмної послуги 21 Березня 2018

30–31 березня відбудеться інтенсив «Маркетинг – це про прибуток», організований Академією росту для провайдерів платного телебачення від StarLight Digital.

Результативний маркетинг – одне з найактуальніших питань ринку платного телебачення. Маркетинг – це не змагання зі знижок. Як запропонувати споживачу послугу, щоб і потребу його задовольнити, і отримати прибуток, який сприятиме розвитку бізнесу? Відповідь на це запитання мають нагоду отримати слухачі навчального модуля.

Програма

Наталія Деянова, CSO, Havas Group Ukraine – група компаній українського підрозділу міжнародної рекламної мережі Havas Worldwide, що надає інтегровані послуги у сфері маркетингових комунікацій. «Холодна війна» за абонентів: звичні тактики наступу й неочевидні можливості комунікаційних стратегій для своєчасного «підігріву».

Ельдар Нагорний, Chief Business Development Officer компанії QArea, раніше COO міжнародного фотобанку стокових фотографій Depositphotos. «Ключові прийоми просування бізнесу в Інтернеті. Від стратегії до реалізації».

Євген Пестерніков, керівник компанії HRPuzzle, тренер з розвитку бізнес-креативності StarLightMedia, засновник клубу комерційних директорів Salesman-Club. «Сім принципів створення унікальної комерційної пропозиції».

Анна Плещ, маркетинг-директор телеканалу ICTV. «Види дослідження і способи їх застосування. Телевізійний брендинг і коли він важливий».

Ілля Рейниш, керівник відділу продажів освітньої платформи LABA та власник OnlyTop. «Побудова відділу продажів, або Як за місяць збільшити оборот в 2 рази».

Усього програма складається з 12 годин лекцій і майстер-класів від практиків реклами, бізнес-тренерів та консультантів. Слухачі інтенсиву «Маркетинг – це про прибуток» дізнаються: які маркетингові інструменти актуальні для ринку сьогодні; яких результатів можна досягнути за допомогою маркетингу; які завдання варто поставити своєму маркетинг-директору тощо.

Також лектори та тренери Академії росту поділяться професійними знання з маркетингу, своїм розумінням системи маркетингу як єдиного цілого, розкриють взаємозв’язки його елементів. Мета – розвиток ринку платного телебачення в Україні.

Інтенсив відбудеться 30–31 березня 2018 року у приміщеннях телеканалів СТБ та ICTV. Вартість навчального модуля – 1920 грн (з урахуванням ПДВ), у ньому зможуть взяти участь 25 слухачів. Станом на 20 березня зареєстровано 8 учасників. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/wlNmxwWSMITXJpbS2

З питань участі та організації заходів Академії росту, будь ласка, звертайтеся до менеджера проекту: Яна Бакун, +380 (67) 690 55 45, [email protected]

кавер_мин