Золоті кнопки YouTube для «Все буде добре» СТБ і Нового каналу доїхали до офісу StarLight Digital 25 Січня 2018

Що відбувається з людиною, коли вона заробляє свій перший мільйон? Вона стає щасливішою? У неї з’являються нові бажання? Відкриваються перспективи заробити наступний мільйон, а то і кілька? Те ж відбувається з телешоу медіагрупи StarLightMedia, які збирають свою мільйонну аудиторію на YouTube. У минулому році мільйон підписників на YouTube з’явилося у проекту телеканалу СТБ «Все буде добре» і у Нового каналу. Прекрасна можливість пишатися своєю роботою для тематичних команд і радість для відділу монетизації контенту StarLight Digital.

74afa0bc-2db8-4ca4-bd54-57bf204e1a02

«Друзі, порадійте разом зі мною! У минулому році відразу два YouTube канали холдингу StarLightMedia здолали одну з найбільш бажаних вершин в світі YouTube — 1 000 000 підписників. Хоч це було і давно, але нагороди ми отримали зараз. Покатавшись по світу якихось 10 місяців, вони у мене в руках 🙂 Я з радістю передаю їх на проект “Все буде добре” і на Новий канал. Головна мета попереду, зараз на каналах — близько 1,7 млн підписників на кожному. Ми разом прагнемо вперед і готуємо містечко для діамантового кнопки) », — пише в своїй публікації на Facebook Роман Балінський, керівник відділу по монетизації контенту на YouTube StarLight Digital.

Нагадуємо, діамантову кнопку дають за досягнення 10 мільйонів підписників каналу.

«Все буде добре» на YouTube — це перший в Україні канал з ТБ контентом, який став настільки популярним.

02195793-af0b-47e9-aca5-f4fdbb243ac6

«Після отримання срібної кнопки ми дуже сподівалися на те, що візьмемо і золоту. За цей рік було створено багато цікавого контенту, ми розкрили понад 500 нових тем, що допомогло нам наростити аудиторію і завоювати цю нагороду. Попереду новий сезон, який, я впевнена, допоможе нам наблизитися і до діамантової кнопки ) », — коментує своє досягнення керівник проекту« Все буде добре »Ольга Недогода.

Тому, зараз саме час зробити свій внесок у велику справу і підписатися на канал «Все буде добре». До того ж, в новому сезоні шоу чекають великі зміни. Дивіться прем’єрні випуски з 5 березня на YouTube каналі або на сайті.