Зустрічай День Незалежності разом з Новим каналом! 22 Липня 2016

До 25-ї річниці незалежності України Новий канал підготував ID-ролики з обличчями телеканалу у найвідоміших місцях нашої країни

«День Незалежності країни давай зустрічати разом», – саме з таким посилом Новий канал звернеться до своїх глядачів.
Керівник проекту — директор департаменту PR та промо Нового каналу Ольга Балабан. Ідея показати світанок нашої країни належить режисеру Валерії Коваленко.

— У роликах — подвійний підтекст, — каже Валерія. — Звісно, ми хочемо показати красу України, красу нашої країни, яка святкує у серпні 25 років незалежності. А ще ми хочемо сказати: після ночі завжди настає світанок…

— Світанок — це початок, з ним пов’язані надії, мрії, плани… На світанку хочеться жити! А нам зараз так необхідне це відчуття, так потрібна надія і промінь світла! — додає Ольга Балабан.

За картинку відповідає оператор-постановник телеканалу СТБ Сергій Ревуцький, який при зйомках дотримується принципу: натуральну красу світанку не зіпсувати жодними спецефектами.

— Наш оператор-постановник Сергій Ревуцький не бажає ніякими приладами або додатковим світлом порушувати атмосферу. Все має бути максимально природним, натуральним, — розповідає виконавчий продюсер проекту Ольга Шпачук. – Навіть карпатський бринзар, який зустрічає світанок разом із Сергієм та Дмитриком Притулами, у нас справжній. Чоловік багато років займається виготовленням сирів і тримає отару овець.

Разом із Сергієм Притулою та його сином глядачі зустрінуть світанок на карпатській полонині, з Сашком Педаном і Катею Павлюченко побачать, як встає сонце над стінами Кам’янець-Подільської фортеці. Герої «Київ вдень та вночі» заберуться на дах київського хмарочоса, а Вадим Абрамов із Анною Жижею зустрінуть перші промені світла на мосту в Парку Вічної Слави.

Олена-Крістіна Лебідь, Ірина Волкова та Михайло Шаманов на висоті 65 метрів побачать, як встає сонце в одному з найдавніших міст Західної України — Львові. А корінний одесит Андрій Шабанов запросив зустріти світанок у його рідному місті Аллу Костромічову та експертів реаліті «Супермодель по-українськи».

Саундтреком роликів стала пісня «Квітка-душа» у виконанні неймовірної Ніни Матвієнко.

Попри те, що кожне відео триває лише 30 секунд, робота над ними проходить у рази довше — команда готувалася до зйомок кілька місяців.

Глядачі Нового каналу зможуть побачити ролики вже у липні.

Рассвет Киев днем и ночью