Новий канал

Лідер за молодіжною аудиторією

Гасло Нового каналу — «Давай жити разом!». Це — веселий, оригінальний розважальний канал, привабливий для молодої аудиторії 14-35 років. Канал сміливих ідей і соціально відповідальних ініціатив.

Днем народження Нового каналу вважається 15 липня 1998 року. У цей день глядачі столиці побачили перший прямий ефір каналу — «Студію». Вже наступного року Новий канал став національним.

У 1999 році в ефірі Нового з’явилася програма «Підйом», що йшла 15 років. У 2007 саме на Новому каналі відкрилася українська «Фабрика зірок», котра виходила 4 сезони, до 2011.

У 2011 власна розробка Нового каналу — «Ревізор» — здійснила революцію на українському телебаченні. Головна задача «Ревізора» — об’єктивна оцінка якості обслуговування. Ціль програми — не відлякати клієнтів, не виставити напоказ брудну білизну, а допомогти господарям побачити слабкі місця в їхній роботі, а споживачам — дізнатися свої права і навчитися їх відстоювати. Україна — частина Європи. Щоб відповідати стандартам європейської якості, кожен з нас має мінятися.

З роками проект розвивається, «Ревізор» збільшує хронометраж випусків, проводить зарубіжні ревізії і випускає мобільний додаток. Потім з’являються «Ревізор без купюр» — спецпроект про залаштункове життя «Ревізора» з ведучим Олександром Педаном; «Страсті за Ревізором» з ведучим Сергієм Притулою; «РевіЗІРКА» — іронічний гумористичний шарж на «Ревізора». Формат «Ревізора» — власна розробка Нового каналу — проданий на російське телебачення і у 2014 році під назвою «Ревізорро» вийшов на телеканалі «Пятница!». В 2016 році формат було продано в Азербайджан.

Безымянный

«Ревізор» – це вже давно не тільки перевірки ресторанів і готелів. Проект розвивається і розширюється. «Ревізор» перевіряв супермаркети, ринки, дороги, пляжі і навіть яхту. У 2017 році експерт з розвитку супермаркетів «Страстей за Ревізором» Наталія Кудряшова стала ведучою власного проекту. І разом з командою відправляється в різні куточки України, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів супермаркети, магазини, ринки, ярмарки і будь-які інші місця торгівлі. У 2018 році стартував другий сезон проекту.

rev-mag_660

А ще у «Ревізора» є окремі акаунти в соцмережах. У нього близько 200 тис. підписників у Facebook й Instagram. Керівник проекту «Ревізор» Вікторія Бурдукова і його шеф-редактор Ганна Жижа ось уже п’ять років під час показу «Ревізора» і «Страстей за Ревізором» відповідають підписникам.

27857777_770518826479563_1598165372145180591_n

Відверте і веселе шоу про стосунки чоловіків і жінок «Хто зверху?» (ідея компанії Talpa) стартувало на Новому каналі 4 роки тому. Учасники гри — публічні особи — проходять випробування на ерудицію, логіку, знання життя і командну наснагу. Все це для того, щоб довести переваги своєї статі: чоловічої, під головуванням Сергія Притули, або жіночої, з новим капітаном, білявкою-мандрівницею Лесею Нікітюк. Ведучий проекту – Олександр Педан.

superintuicia_660

15 незнайомців з найбільш незвичайними професіями і захопленнями. Двоє зіркових гравців, яким належить розсекретити всіх містерів «Х» на ігровому майданчику. І він – дотепний і чарівний ведучий Сергій Притула! Битва статей – жіноча інтуїція проти чоловічої логіки – триває в ігровому шоу «СуперИнтуиция» (формат Identity).

dsk gfwdyrb lj gfyzyrb

У 2016 році відбулася прем’єра школи справжніх леді «Від пацанки до панянки» (формат
From Ladette To Lady). У 2017 грандіозне перевиховання продовжилося. З 2018 року очолює Школу панянок справжня self-made woman Ольга Фреймут. Досягнувши успіху в житті, покладаючись лише на себе, вона точно знає, що хороші манери та стриманість – дуже важливі якості. Перетворювати пацанок на панянок Ользі Фреймут допомагають її заступники – Ірина Дюденко та Андрій Бурлуцький. Вони навчають пацанок поведінки у суспільстві, основам стилю та етики, правильній вимові та навикам пристойного спілкування. Ще один працівник Школи – особистий секретар Директора, який спостерігає за пацанками та фіксує усі їхні досягнення та проступки.

dsk gfwdyrb lj gfyzyrb

«Заощадив – значить, заробив» – в нинішній фінансовій ситуації для більшості українців ця фраза стала девізом життя. Новий канал пішов на спеціальний експеримент і запустив проект екстремальної економії «Дешево та сердито». Ведучі Саша Педан і Катя Павлюченко на власному прикладі покажуть, як зменшити витрати, але не відмовлятися від звичного життя. У новому сезоні «Дешево та сердито: Революція» ведучі продовжать традицію економії у побуті. Тільки тепер шоу стане ще більш видовищним і максимально застосовним на практиці – у домашніх та похідних умовах. Наприклад, не просто збирати ягоди, а виживати в екстремальних умовах. Не лише робити гарний макіяж, а й перемагати у реальних конкурсах краси. Не порівнювати дорогий одяг із дешевим, а оперувати мінімальним бюджетом, зберігаючи якість.

28684933_1713302485379352_4375368195460383648_n

Нові «Аферисти в сітях» та ведуча проекту Олена-Крістіна Лебідь затягнуть у свої сіті всіх: і шахраїв з сайтів купівлі-продажу, і любовних аферистів з сайтів знайомств, і навіть невірних (а якщо пройдуть перевірку, то вірних) чоловіків. Інтернет-мережі переповнені аферистами-винахідниками й диваками-оригіналами. Та команда «Аферисти в сітях» розставили на них свої сіті, і хто в них попадеться, вже не вислизне.

dsk gfwdyrb lj gfyzyrb

Другий сезон проекту споживчих розслідувань «Таємний агент». У другому сезоні агенти проекту охопили 15 споживчих сфер: від залізниці до дитячого харчування. Що приховане від сторонніх очей, заховане за прилавком або зачиненими дверима супермаркету? Відповіді – у проекті «Таємний агент». Кожен випуск проекту – це окремий фільм-розслідування, який зсередини покаже глядачам секрети заводів та фабрик, барів та ресторанів, супермаркетів та дитячих таборів, ринків тощо. Вперше глядач отримає можливість зазирнути за прилавок продавця, дізнається зсередини про виробництво товарів і надання послуг.

Все побачене в «Таємному агенті» власники бізнесу і споживачі обговорять на пост-шоу, вести яке будуть Андрій Шабанов та Ірина Хоменко. Андрій захищає позицію бізнесу, Ірина представляє сторону споживача. Між ними в студії завжди батл: у кожного свої аргументи, відео-факти, документи, результати експертиз і досліджень на підтримку своєї позиції.

abzac_660

«Абзац!» – унікальний проект журналістських розслідувань, аналогів якому в Україні немає. Це перша програма, яка подає важливу, потрібну інформацію в стилі інтертеймент. Журналісти ведуть глядача за собою, як блогери, показуючи кожен етап  розслідування. А щоб розібратися, в чому суть проблеми, влаштовують провокації і експерименти.

У кожному випуску «Абзацу!» – кілька розслідувань. Крім новинної аналітики, в весняному сезоні продовжиться цикл історій «Заробітчани». У них кореспонденти на собі відчувають реалії життя українців, які виїхали на заробітки за кордон. До зйомок сюжетів будуть залучати найяскравіших учасників реаліті-шоу на Новому каналі. Плюс, в рамках «Абзацу!» виходить рубрика «Дешево і сердито» з незмінною ведучою Катею Павлюченко. Катя знає все про економію, недорогі аналоги дорогих продуктів, косметики. Все це, звісно, журналісти перевірять на собі.

polovinki2_660

«Половинки» – це унікальний проект, в якому знаходять пари для «особливих» людей. Суспільство не хоче вписувати таких людей в загальноприйняті норми і тим самим позбавляє їх можливості знайти свою половинку, щоб її любили. «Половинки» виправлять це, знайдуть для кожного героя справді споріднену душу і влаштують побачення мрії, яке може назавжди змінити їх долю. Проект подарував шанс влаштувати особисте життя 48 героям! Більшість з них вийшли з проекту якщо не з «половинками», то з хорошими друзями і, головне, з упевненістю, що вони гідні любові і щастя.

У 2014 році в прокат вийшла перша молодіжна комедія українського виробництва «Самотній за контрактом» спільного виробництва Нового каналу і FILM.UA Group.

KDN3_6602

«Київ вдень і вночі» – серіаліті, формат, який реалізовується в Україні вперше. Він об’єднує в собі драматургію серіалу і життєві історії. Якщо простіше – це серіал, який розгортається в реальному часі з реальними людьми. Герої – не актори, а звичайні молоді люди, що опиняються в заданих сценарієм ситуаціях і проявляють в них свої природні, непідробні емоції. Є ситуація. А що станеться далі, нікому не відомо. Все залежить від настрою і сприйняття героїв. Серіаліті «Київ вдень і вночі», в якому шість молодих людей з різних куточків України з різним досвідом і життєвими позиціями вирішують переїхати в столицю, підкорює глядача з 2016 року. На шляху до мрії герої стикаються зі зрадами, приниженням і підставами на роботі, безгрошів’ям, ризиком втратити дах над головою, проблемами із законом. І не варто забувати про спокуси великого міста – афери, легкі гроші, стосунки без зобов’язань, тусівки.

4 квітня 2017 року – прем’єра 3 сезону «Київ вдень і вночі», головною інтригою якого стане протистояння Оксани та Каріни. Львів’янка навчилася давати відсіч стервозній блондинці. І тепер між ними рівна боротьба і спільна мета – витіснити противницю зі столиці. Дівчата пустять в хід все – інтриги, компромат, таємниці з минулого і сьогодення.

Важливо й те, що за форматом у «Києва вдень і вночі» 60% історій відбувається на екрані, а 40% – в інтернеті: життя героїв триває в соцмережах – у «ВКонтакте» й Instagram. Там створені окремі акаунти Kiev: day and night. А ще глядачі можуть зустрітися з героями улюбленого серіаліті в реальному житті! Так, перед прем’єрою 3 сезону в Києві відбулася велика фан зустріч.

 

varyaty_1280-720

«Вар’яти» – це телеверсія першого україномовного гумор-шоу. Саме так називає своє дітище Сергій Притула. На сьогодні це єдиний проект, учасники якого жартують виключно українською мовою і при цьому успішно гастролюють не тільки по всій Україні, а й за її межами. В арсеналі «Вар’ятів» гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, що переходить в гомеричний регіт. Чого в їхньому арсеналі немає, так це жартів «нижче пояса», ненормативної лексики і гумору на політичну тематику.

dsk gfwdyrb lj gfyzyrb

«Кохання на виживання» – неймовірний проект власного виробництва Нового каналу, який допомагає закоханим зрозуміти, чи дійсно вони готові до такого серйозного кроку, як шлюб. Пари, які не побояться ризикнути і вирішать перевірити свої почуття, поринуть у світ надзвичайних пригод, екстремальних конкурсів і підступних інтриг. Їх чекає п’ять випробувань, пройти які під силу тільки людям, що справді кохають одне одного. За кожне пройдене випробування пара отримує ключ. Чим більше ключів, тим більше шансів виграти 100 тисяч гривень. У другому сезоні проекту щирість почуттів закоханих перевіряв новий ведучий проекту Ефим Константиновський. Учасники відправились до мальовничої Індії, аби зрозуміти, чи готові вони прожити усе життя разом.

Ще один форматний проект каналу — романтичне дейтинг-шоу «Серця трьох» (формат Girlfri3nds), в якому три абсолютно різні дівчини намагаються знайти своє кохання з сотні претендентів на їхнє серце. Героїні перших трьох сезонів романтичного реаліті «Серця трьох» знайшли свою любов на проекті. А деякі навіть здійснили заповітне бажання – вийти заміж.

Новий канал втілює і позаефірні проекти, наприклад, авторський онлайн-проект «#ВідеоГід Найкраща країна Україна», створений для тих, хто хоче дізнатися про свою країну більше, ніж розповідають туристичні гіди.

До 25-ї річниці незалежності України Новий канал підготував ID-ролики з особами телеканалу в найвідоміших місцях нашої країни «День Незалежності країни давай зустрічаті разом» – саме з таким посилом Новий канал звернувся до своїх глядачів. Керівником проекту є директор департаменту PR та промо Нового каналу Ольга Балабан. Ідея показати світанок нашої країни належить режисерові Валерії Коваленко.

 

Сьогодні Новий канал — це канал гарного настрою, оптимізму і активної життєвої позиції, канал молодих людей, сміливих ідей і соціально-відповідальних ініціатив.


Керівник Нового каналу — Володимир Локотко

Для запитів журналістів — Ольга Балабан, +38 (067) 690 38 63, [email protected]

novy.tv

+38 (044) 501 99 28

01054, Тургенєвська 25, Київ, Україна