Новим ведучим проекту «Один за всіх» стане Михайло Присяжнюк 18 july 2018 о 11:47

Телеканал СТБ розпочинає роботу над дванадцятим сезоном гостросоціального проекту «Один за всіх». Цієї осені, вперше за шість років, в ток-шоу відбудеться зміна ведучого – місце Дмитра Карпачова, який прийняв рішення розвивати власний бізнес, займе юрист Михайло Присяжнюк. Прем’єрні випуски глядачі побачать з 2-го вересня.

OzV(old studiya)

Михайло добре знайомий глядачам СТБ, оскільки понад 6 років він є постійним експертом «Один за всіх». Крім того, з 2012 року він виступав експертом-юристом у багатьох проектах телеканалу: «Вагітна у 16», «Врятуйте нашу сім’ю», «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні», «Слідство ведуть екстрасенси», «Все буде добре», «Холостяк. Як вийти заміж», «Давай поговоримо про секс», «За живе!». Телеглядачі давно нарекли Михайла народним адвокатом за готовність допомагати простим людям.

Незважаючи на такий значний послужний список, Михайлу все ж довелося витримати кастинг. Керівник проекту «Один за всіх» Роман Панасенко розповів, що команда проекту розглянула близько 20 кандидатів на місце ведучого.

– Щойно Дмитро Карпачов повідомив про те, що йде, ми почали проводити проби. За три тижні розглянули близько 20 кандидатів, серед яких були добре відомі психологи, телеведучі та адвокати. Спочатку ми шукали проекту абсолютно нове обличчя, розглядали навіть жіноче, але потім подумали: у Михайла колосальний юридичний досві.  Власне, все, що повинен робити ведучий такого гостросоціального проекту, як «Один за всіх», Михайло давно вже робив за кадром: дзвонив у держоргани, викликав до студії правоохоронців, спілкувався зі свідками, разом із потерпілою стороною виїжджав у поліцію, супроводжував підозрюваних до правоохоронних органів, консультував героїв програми і домагався того, щоб всі винні понесли покарання. Його знає, любить і, найголовніше, йому довіряє наш глядач, і це зіграло важливу роль при ухваленні рішення. Михайло буде не просто ведучим, а справжнім народним захисником, – поділився Роман Панасенко.

Михайло Присяжнюк зізнається, що новина про те, що саме його команда вибрала ведучим «Один за всіх», стала хвилюючим моментом.

– «Один за всіх» – це не просто проект. Це реальне життя, а часом і не одне, тому для мене було вкрай важливо, щоб на місце ведучого прийшла людина, яка розуміє специфіку проекту і готова до останнього відстоювати справедливість. Звичайно, я безмежно вдячний команді, що цією людиною буду я, адже з проектом мене пов’язують довгі роки роботи, а Діма – мій давній друг, людина, яку я безмежно поважаю, і вважаю, що ми з ним за шість років зробили величезну кількість корисних справ. І зупинятися не збираємося. Я готовий бути бойовим ведучим і просто зі студії виїжджати у райвідділ, спілкуватися зі свідками, стежити за розглядом справи у суді. На мій погляд, «Один за всіх» – це школа чужих помилок, яка дає практичне розуміння того, як потрібно діяти у ситуації, коли ваші права порушені.

Команда проекту зазначає, що у новому сезоні Михайло Присяжнюк опиниться в епіцентрі всіх історій: разом із журналістами і редакторами проекту новий ведучий виїжджатиме безпосередньо на місце подій і навіть проводитиме журналістське розслідування, щоб максимально боротися з несправедливістю в містах та селах України.

– Впевнені, що глядачі «Один за всіх» приймуть Михайла так само тепло, як колись прийняли Дмитра Карпачова. До зустрічі в ефірі 2 вересня! – підсумував Роман Панасенко.

Директор ТО – Наталя Франчук, керівник проекту – Роман Панасенко, продюсер – Лілія Жирко.

 

 ПРО ВЕДУЧОГО

OZV(new)

Михайло Присяжнюк народився в сім’ї юристів, тому про закон і право знав з раннього дитинства.

Дата народження: 3 серпня 1982 року.

Освіта: юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка.

Сімейний стан: одружений, з дружиною Валерією виховують двох дітей – Ваню і Машу.

Вільний час приділяє рідним, захоплюється поезією і сам пише вірші.

ПРО ПРОЕКТ

«Один за всіх» – гостросоціальний проект про те, що насправді відбувається у нашій країні. Понад 6 років команда проекту береться за найскладніші і резонансні справи, щоб допомогти українцям домогтися справедливості там, де цього досі не зробили правоохоронні органи і соціальні служби. Всім героям проект допомагає з психологічною реабілітацією, працевлаштуванням, пошуком житла; допомагає знайти зниклих родичів і завжди відстоює права малолітніх дітей.

Тетяна Гнєдаш знімає ще один серіал для СТБ 16 july 2018 о 10:36

Телеканал СТБ і компанія Art Forms production розпочали зйомки нового серіалу «Зоя», прем’єру якого глядачі побачать навесні 2019 року. Головний автор проекту – відома українська сценаристка Тетяна Гнєдаш, продюсер серіалу – Денис Пономаренко. Зйомки 8-серійної стрічки проходять у Києві. Головних героїв грають Андрій Федінчик і Клавдія Дрозд.

Зоя(2)

«Зоя» – це драматична історія про дівчину з дуже заможної сім’ї; про таких кажуть «народилася із золотою ложкою в роті». Не знаючи відмови ні в чому, вона одного разу приймає рішення помститися людині, яку звинувачує в загибелі коханого хлопця. Ставши на стежку війни і помсти, Зоя, сама того не очікуючи, проходить шлях «із князів в грязі», наприкінці якого їй доведеться зрозуміти просту річ: за будь-яку брехню в житті доводиться платити.

Як розповіла Тетяна Гнєдаш, сценарій серіалу був написаний «на одному диханні». А натхненням на створення такого сюжету стала відома кінострічка.

«Всі ідеї зазвичай витають у повітрі. Мене надихнув на написання «Зої» фільм Ельдара Рязанова «Вокзал для двох», в якому головний герой приймає рішення відсидіти за кохану термін у в’язниці. Та не встигає він дістатись до місця позбавлення волі, як жінка, заради якої він відмовився від свободи, зраджує його. Ще в дитинстві мене вразила ця сюжетна складова – природа зради: як легко, часом, люди зраджують рідних і близьких, зраджують самих себе, – розповідає Тетяна Гнєдаш. – Сценарій «Зої» сприйняли добре і, після режисерської розробки і підготовчого періоду, ми без проблем приступили до зйомок. Сподіваюся, результат порадує наших глядачів захоплюючою 8-мисерійною історією».

У серіалі задіяні українські актори Андрій Федінчик, Клавдія Дрозд, Олег Коркушко, Олена Стефанська, Ольга Радчук, Ірина Дорошенко, Павло Москаль, Костянтин Октябрський, Руслан Ніконенко, Сергій Солодов, Ігор Іващенко, Сергій Булин, Світлана Орліченко, Ірина Авдеєнко, Марта Логачова, Олексій Череватенко, Дмитро Туркевич, Роман Соболевський, Олег Загородній, Дмитро Гаврилов та інші.

Режисер-постановник серіалу – Павло Тупик, оператор-постановник – В’ячеслав Раковський, художник-постановник – Марія Чупайленко, художник по костюмах – Марія Нікіфоровська, художник по гриму – Наталя Миколайчук, директор групи – Віталій Василькевич.

Зоя(тарелка)

СТБ та Vaverka Production представляють новий серіал «Здається будинок біля моря» 05 july 2018 о 12:32

27 серпня в ефірі телеканалу СТБ стартує лірична комедія «Здамо будиночок біля моря» виробництва Vaverka Production. У новому серіалі розповідається про одеську сім’ю, яка намагається заробляти гроші тим, що здає кімнати власного будинку в курортний період. І все було б добре, якби члени сім’ї не те що допомагали, а хоча б не заважали хазяйці будувати бізнес.

Пуховая Квалерова Зиновенко

«Те, що відбувається в цій одеській сім’ї, знайомо кожному. Коли герої конфліктують, вони все одно знаходять слова та вчинки, які показують, що не все так погано в нашому житті. Адже будь-які сварки – не назавжди. З одного боку – історія про взаємини та конфліктні ситуації, а з іншого – завжди зберігається любов. У кожному кадрі ми хотіли показати тепло, сонце та затишок, щоб у глядача виникало бажання туди потрапити. Тому наша Одеса не пострадянська, а нова, сучасна, курортна. Наша Одеса – український Сен-Тропе. Кожного дня на 47 хвилин глядач вирушатиме в маленьку відпустку», – ділиться своїм баченням режисер серіалу Антон Щербаков.

«Як відомо, у будь-якому серіалі повинен бути головний герой; в нашому випадку це власниця будинку. Звати її Жанна, і на ній тримається вся сім’я. Якщо вона піде, все розвалиться. Як буває в багатьох українських сім’ях. Можливо, це наша модель життя. Головна героїня дуже добра, тому під одним дахом живуть і її чоловік, і її колишній чоловік, якого вона тимчасово прихистила, діти від першого шлюбу, дитина від другого і до того ж чомусь приїжджає мама», – коментує шоуранер проекту Олексій Поляков.

«Кастинг на серіал тривав досить довго і, відкрию вам секрет, проводився не тільки в Україні, а й у Білорусі. Ми з Олексієм Поляковим поїхали до Мінська на Білорусьфільм і провели кастинг там. Це було цікаво. Ті актори, які потрапили в шорт-лист, були схвалені каналом та затверджені на ролі. В результаті, як ви вже могли здогадатись, у нашому проекті знімаються не тільки українські, а й білоруські актори», – розповідає керівник Vaverka Production Дмитро Танкович.

Серіал «Здається будинок біля моря» – це оригінальний формат, який розробили Дмитро Танкович, Павло Кривчик та Олексій Поляков. Пілотну серію проекту писала Катя Колесник, яка відома глядачам за роллю Марини в серіалі «Коли ми вдома», в якому Катя також є не тільки актрисою, а й одним зі сценаристів. Але весь серіал, а точніше 20 його серій, писала, звичайно, не тільки Катя. Над проектом працювало 10 талановитих сценаристів компанії Vaverka Production, які, як вони самі говорять, кайфували, коли писали історії для цієї божевільної (в хорошому сенсі) одеської сімейки.

Глядачі побачать 20 серій. Хронометраж кожної – 47 хвилин. Серіал виходитиме по буднях о 19:00.

У ролях: Олеся Пухова, Анатолій Зиновенко, Дмитро Суржиков, Георгій Петренко, Микита Балєв, Віра Кавалєрова, Юлія Гершаник.

Автори ідеї – Дмитро Танкович, Павло Кривчик, Олексій Поляков

Режисер-постановник – Антон Щербаков

Сценарна група – Дмитро Контелєв, Василь Стук, Сергій Юров, Катерина Колесник, В’ячеслав Островцев, Олександр Квак, Діляра Шкурко, Дмитро Хрипун, Максим Ткачук, Андрій Кукса.

Оператор-постановник – Віктор Петренко

Художник-постановник – Марія Чупайленко

Продюсери – Юрій Кирпик, Василь Білозеров

Креативні продюсери – Олексій Поляков, Дмитро Танкович, Павло Кривчик

 

Телеканал СТБ розпочав зйомки ток-шоу про стосунки «Ультиматум» з Валерієм Ославським та Юлією Бортник 20 june 2018 о 19:12

Телеканал СТБ розпочав зйомки нового проекту – ток-шоу з елементами реаліті «Ультиматум». Ведучими стали Валерій Ославський та Юлія Бортник, які добре знайомі глядачам СТБ за роботою в інших проектах телеканалу («Я соромлюсь свого тіла», «Давай поговоримо про секс», «Один за всіх», «За живе!»). Прем’єра ток-шоу відбудеться в осінньому телесезоні.

Студия проекта Ультиматум

«Ультиматум» власна розробка телеканалу СТБ. Створенням проекту займається Творче об’єднання Олексія Удовицького, яке втілило у життя улюблені проекти українців «Давай поговоримо про секс», «Вечір з Наталею Гаріповою», «Детектор брехні» та інші.

Учасниками ток-шоу стануть пари, які не можуть досягти консенсусу у стосунках через різні погляди на одну ситуацію. У студії «Ультиматуму» вони подивляться на проблему під різними кутами – чоловічим і жіночим. Допомагати парам знайти істину будуть ведучі й три експерти (два професійні психологи й одна запрошена зірка). Щоб визначити справжню причину проблеми і можливі варіанти вирішення, проект проведе власні розслідування і навіть влаштує невеликі провокації та експерименти для пар.

«Ідея проекту належить покійному Сергію Назарову (програмний директор СТБ, пішов з життя у квітні 2017 року). Вона цікава та невичерпна. Сергій Анатолійович бачив у ній потенціал та рекомендував нам створити проект про стосунки, а концепцію ми вже розробляли самостійно, силами нашого ТО, – коментує керівник проекту Аріна Чебаненко. Теми, які порушуються у студії, актуальні та близькі більшості українських сімей: ревнощі, сімейний бюджет, взаємини вітчима та пасинка й інші. Глядачі побачать варіанти вирішення проблеми, почують поради та зможуть вибрати відповідні для себе».

«Ультиматум» – це ток-шоу про стереотипи у стосунках. Все починається з протистояння чоловічого та жіночого поглядів, у якому наші ведучі – Юлія Бортник та Валерій Ославський – підтримують сторони героїв. Протягом всього епізоду ми розкручуємо проблемну ситуацію та у кінці розуміємо, що ні жіночий стереотип, ні чоловічий не відповідають дійсності», – доповнює головний сценарист проекту Наталія Майданник.

Оскільки завдання «Ультиматуму» – допомогти парам знайти компроміс, команді проекту було вкрай важливо, щоб ведучі не лише були прикладом для українських сімей, а й мали достатньо життєвого досвіду ділитися особистими історіями та рекомендаціями.

«Валерій Ославський – успішний сім’янин та професіонал, Юлію Бортник – сучасна, реалізована як особистість та при цьому вдало поєднує материнство і кар’єру. Стосовно кожної проблеми, яку хочуть вирішити наші герої, у Валерія та Юлії є думка, що ґрунтується на власних сімейних цінностях та поглядах. Крім того, наші ведучі дуже харизматичні», – розповідає Аріна Чебаненко.

Юлія Бортник переконана, що проект допоможе будувати здорові стосунки не тільки учасникам проекту.

«Я вважаю, що «Ультиматум» дивитися не просто потрібно, а необхідно. З усім, про що ми говоримо в студії, люди стикаються щодня, незалежно від того, поставили вони штамп у паспорті, живуть у цивільному шлюбі чи тільки зустрічаються. Працюючи над «Давай поговоримо про секс», ми побачили, що проблеми, з якими до нас приходили люди, швидше в стосунках, а не в ліжку. Часто замислювалася про те, чому нас вчили в школі: алгебрі, геометрії та іншим важливим предметам. Мені, наприклад, геометрія донині не стала в нагоді, а як будувати стосунки, сім’ю, виховувати дітей – те, чому ми присвячуємо більшу частину життя, нас не вчать. Приклад наших батьків не завжди позитивний. Завдяки проекту «Ультиматум» глядачі зможуть розвинути вміння взаємодіяти зі своїм партнером, будувати здорову сім’ю і пам’ятати про те, що від нас залежить психічне та фізичне здоров’я дітей та їхнє майбутнє», – каже ведуча.

Юлия Бортник и Валерий Ославский

«Цей проект буде цікавий як жінкам, так і чоловікам, тому що він – про чоловічу та жіночу позицію, про вічну боротьбу інь і ян. Я переконаний, що якщо в родині є проблеми, завжди винні обидва. «Ультиматум» дозволяє розкрити ті больові точки, які згодом можуть вирішити спірне питання. Завжди корисно один одного слухати і чути, багато хто цього робити не вміє, особливо якщо у стосунках довго. «Ультиматум» і «Я соромлюсь свого тіла» схожі одним моментом – для того, щоб прийти у проект, потрібно бути дуже сміливим. Більшість людей в собі такої сміливості не знаходять. Їм корисно подивитися на прикладі інших, почути ті слова, які, можливо, потрібні їм саме зараз. Теми, які порушуються у проекті, в 90% випадків стосуються кожного з нас, адже кожен стикається з ревнощами або з неприємними побутовими моментами. Коли стосунки зазнають краху, всі один одного звинувачують і говорять мовою ультиматумів, ми показуємо мову компромісів», – коментує Валерій Ославський.  

Директор ТО – Олексій Удовицький, керівник проекту – Аріна Чебаненко, головний сценарист – Наталія Майданник, головний режисер – Олександра Якуніна.

Телеканал СТБ покаже детективну мелодраму «Пелена» 04 june 2018 о 09:52

4 червня в ефірі СТБ відбудеться прем’єра захопливого серіалу «Пелена» виробництва кінокомпанії «Київтелефільм». Протягом 10 епізодів (з понеділка по п’ятницю о 19:00) глядачі спостерігатимуть за тим, як відчайдушна журналістка бореться за справедливість, правосуддя і, звичайно ж, щире кохання.

_DSC0944

За сюжетом, у любовному трикутнику опиняються Оксана, Кирило та Валерій. Оксана – журналістка, яка спеціалізується на гучних корупційних скандалах. Кирило – слідчий з особливо тяжких справ, якому ця сама журналістка неабияк псує життя. На перший погляд, вони вороги, а насправді – чоловік і жінка на межі розлучення.

Через своє розслідування Оксана знову потрапляє в епіцентр масштабного скандалу і остаточно свариться з чоловіком. Як покарання їй доведеться на кілька місяців залягти на дно, працюючи кореспондентом місцевої газети «Вечірня Пелена».

Тут вона знайомиться з головою району – молодим і перспективним Валерієм Камишевим. А також дізнається, що тиха Пелена зберігає на диво багато секретів, пов’язаних з корумпованим екс-головою Райхелем.

Не втримавшись від цікавості, Оксана починає своє розслідування. Однак, забравшись вглиб заплутаної історії, розуміє, що одній їй не впоратися. Дізнавшись про проблеми дружини, Кирило вирушає до неї на допомогу, тим самим заважаючи її стосункам з Валерієм. Симпатія до порядного та мужнього голови району стає пеленою в очах дівчини.

У ролях: Володимир Горянський, Олександра Буличова, Олексій Тритенко, Андрій Чадов, Олеся Жураковська, Лев Сомов, Ірина Мак та інші.

Режисер: Ібрагімов Валерій

Автор сценарію: Романенко Яна