StarLight Digital Sales

Сейл №1 у ліцензійній рекламі в онлайні. Інтернет-технології на рівні світових стандартів

StarLight Digital Sales — цифровий сейлз-хауз, найбільший в Україні продавець легального відео в інтернеті. На сьогодні наш цифровий дім продажів — це доступ до 20 мільйонів українських інтернет-користувачів (охоплення 95%); своя біржа інтернет-реклами, на якій можна купити ліцензійний інвентар, включаючи Google та YouTube. (добавить).

Наша сфера спеціалізації — відеореклама та нестандартні рішення в інтернеті. Приклад: спецпроект StarLight Digital Sales для Tide(2014): контент телевізійної якості створюється тільки для інтернету.

Незалежні майданчики, рекламні можливості яких ексклюзивно реалізуються через StarLight Digital Sales: stb.ua, novy.tv, ictv.ua, m1.tv, qtv.ua, fakty.ictv.ua,  кулінарний портал smachno.ua. StarLight Digital Sales працює з великою відеомережею Videonow, а також розміщує відеорекламу у відеомережі Pladform та Rutube.

Серед наших партнерів — сайти різноманітних напрямків: жіночі, спортивні, «для матусь», кулінарні, медичні та новинні, онлайн кінотеатри, освітні та розважальні.

StarLight Digital Sales пропонує рекламу тільки у надійному та якісному ліцензійному відеоконтенті: група входить до ініціативи «Чисте небо», що була створена для розвитку ринку легального контенту в українському інтернеті.

З серпня 2015 року ми пропонуємо нашим клієнтам рекламу в Trading Desk: в нашому аккаунті можна підключити максимум інвентарю з усього інтернет-ринку: як медійного, так і відео, включаючи YouTube. Усі кампанії, які розміщуються через Trading Desk, налаштовуються з єдиним охопленням на всі майданчики в системі, у том числі на інвентар сайтів, підключених через Direct Deals. Trading Desk забезпечує автоматичний контроль KPI кампанії, соціально-демографічний таргетинг, ретаргетинг, поведінковий та тематичний таргетинг, покази Viewability.

Прайс-лист StarLight Digital Sales и технические требования вы можете посмотреть по ссылке


Директор StarLight Digital Sales — Світлана Могилевська

+380 44 583 01 96

[email protected]

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна