StarLight Digital

Телегрупа йде в інтернет

Підрозділ StarLight Digital розвиває онлайн-напрямок у групі, реалізуючи принцип «ми маємо бути з нашим глядачем всюди: де і коли йому зручно дивитися нас».

Сьогодні Starlight Digital — це

  • Власна медіаплатформа, що дозволяє переглядати відеоконтент групи онлайн на усіх типах пристроїв. Сайт телеканалу СТБ stb.ua став першим ресурсом, який працює на новій медіаплатформі, розробленій підрозділом. Зараз випробувані на stb.ua дизайнерські, технічні, маркетингові нововведення, втілюються на інших сайтах групи.
  • Результати 2015 року: stb.ua — лідер уанету серед сайтів та розділів порталів, орієнтованих на жінок. ictv.ua і novy.tv — у п’ятірці сайтів телеканалів. За 2014-2015 роки кількість унікальних користувачів сервісу телеканалу ICTV facty.ictv.ua зросло більш ніж у 3 рази, і сьогодні fakty.ictv.ua — у двадцятці новинних сайтів. Smachno.ua — один з найпопулярніших кулінарних порталів. Більш ніж у 2 рази зросли перегляди відео на сайтах групи у 2015 році, і так само збільшилась кількість і залучення користувачів сайтів StarLightMedia в цілому.
  • Ефективне розміщення телевізійного продукту в інтернеті.
  • Власна група моніторингу та блокування відеоконтенту групи, розміщеного нелегально.
  • In-house розробка і підтримка системи розміщення контенту, сайтів і спецпроектів.

Також StarLight Digital є представником групи StarLightMedia в українській антипіратській ініціативі «Чисте небо».


Виконавчий директор — Ксенія Корнєєва

Креативний директор — Віталій Чирков

+380 (44) 583 01 75 внутр.: 2963

digital@starlightmedia.ua

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна