StarLight Films

Продакшн-компанія, виробляє художні фільми, серіали, музичні кліпи

Створена у 2012 році продакшн-компанія StarLight Films виробляє художні фільми, серіали, музичні кліпи.

У 2014 році у ефір телеканалу СТБ вийшла знята StarLight Films 16-серійна медична драма «Швидка допомога», адаптація культового американського серіалу ER.

Зараз за замовленням СТБ та за сценарієм Vavёrka StarLight Films створює успішний комедійний серіал «Коли ми вдома», який з 2014 року виходить у прайм-таймі телеканалу СТБ з середньою часткою 8,3 за аудиторією 14–49 (Дані дослідження телевізійної аудиторії Nielsen надані за аудиторією 50тис.+, належать ІТК, оброблені StarLightMedia). Прем’єра першого сезону (92 серії) відбулася навесні 2014 року. 28 серпня 2015 почався другий сезон, готується третій. Герої — п’ять українських сімейних пар різного віку та ступеня розвитку сімейних відносин. Серіал побудований на коротких історіях з їх життя.

Над скетчкомом працює українська команда, а у серіалі знімаються виключно українські актори. «У нас була принципова позиція — знайти саме українців. Хотілося, щоб у серіала був місцевий колорит. Український глядач повинен впізнавати себе у героях нашої комедії. … Серіал комедійний та дуже легкий для перегляду і, відповідно, дуже важкий для виробництва», — розповідає режисер-постановник серіалу, керівник StarLight Films Максим Литвинов.

Знайомтеся із нашими сім`ями.

Наймолодша наша пара.

Коли молоді живуть із свекрухою.

Молоді батьки.

Пара, яка переживає «кризу середнього віку».

Найстарша сім`я.

Подобається? Дивіться всі серії скетчкому «Коли ми вдома» тут.

Також у портфоліо компанії — музичні кліпи для Артура Семенова, Влада Курасова, Євгена Литвинковича, Євгена Хмари.


Керівник StarLight Films — Максим Литвинов

+38 (044) 581 67 46

[email protected]

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна