StarLight Production

StarLight Production – один з найбільших українських продакшнів у складі групи StarLightMedia, що створює шоу та серіали для телебачення й інтернету. У 2020 році StarLight Production виробив близько 50 телевізійних проєктів – це більше 1000 годин розважального контенту для ефірів СТБ, Нового, ICTV та низки відомих діджитальних платформ.

До складу StarLight Production входять 6 студій виробництва, зокрема і серіального контенту. Тут створені форматні шоу «Хто Зверху?», «Топ-модель по-українськи», «Х-Фактор», «Мастер Шеф», «Холостяк» та «Холостячка», «Зважені та щасливі» й програми власної розробки – «Діти проти зірок», «Хата на тата», «Таємний агент», «Ревізор», «Екси», «Супермама». Серед серіальних проектів компанії молодіжний хіт «Перші ластівки», медична драма «Акушерка», мелодрами «Обійми брехні», «Любов з ароматом кави», «Привіт, тату!», «Сонячні дні», «Мій коханий ворог» тощо. 

Окремим напрямом діяльності StarLight Production є повний комплекс послуг із забезпечення всіх етапів виробництва якісного контенту – StarLight Production Services. Цей інфраструктурно-сервісний кластер об’єднує один із найбільших в Україні парків техніки StarLight Rental, компанію зі створення декорацій та реквізиту StarLight Scenery, а також низку soft-сервісів забезпечення виробництва: кастинг, підбір локацій, стиль, грим, організація знімального процесу, послуги й обладнання для відео та звукового монтажу, загальна координація. Такі сервіси не лише забезпечують проєкти власного виробництва групи StarLightMedia, а й отримують схвальні відгуки та високі оцінки від зовнішніх замовників.

StarLight Production не стоїть на місці, розширюючи спектр послуг для зовнішніх клієнтів. Зокрема, запущено напрям виробництва комерційних і соціальних роликів та фільмів, а також мультимедійних інтерактивних онлайн-івентів.

Безперечні фокуси дивізіону – створення кращого контенту, забезпечення відмінного клієнтського сервісу та операційна ефективність виробництва. Із закінченням локдауну 2020, у StarLight Production запровадили виробничий протокол «10 правил безпечного виробництва», що дозволив відновити знімальний процес в умовах нової етики пандемії COVID-19.