StarLight Rental

StarLight Rental

StarLight Rental – компанія, яка надає технічні послуги з виробництва ТВ-контенту й послуги з оренди устаткування для кіно- і телевиробництва. У StarLight Rental працює команда з більш ніж 250 професіоналів. Каталог компанії включає більше 36 000 одиниць техніки. Також у StarLight Rental є власний ремонтний цех телевізійного обладнання, де працюють фахівці, сертифіковані світовими виробниками техніки.

Послугами StarLight Rental користуються телеканали медіагрупи StarLightMedia, а також інші загальнонаціональні телеканали й медіагрупи України (ТРК «Україна», «1+1 Медіа»), продакшн-студії, кіберспортивні асоціації тощо.

Компанія почала роботу у 2010 році. Сьогодні вона активно розвивається не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. У портфоліо StarLight Rental є реалізовані проєкти в Німеччини, Білорусі, та на Мальті.

StarLight Rental володіє найширшим асортиментом техніки в Україні – понад 800 найменувань і 36 тис. одиниць, що дозволяє покривати всі завдання з теле- і кіновиробництва. Це і понад 170 HD-відеокамер, 15 кінокамер, портативне звукове обладнання, спецефекти, освітлювальні прилади для зйомок ТВ-проєктів, серіалів, фільмів, концертів, HD ПТС, сценічне обладнання й динамічне світло.

 

РЕАЛІЗОВАНІ ТЕЛЕВІЗІЙНІ ПРОЄКТИ:

Національний відбір на «Євробачення» 2017-2020 (Україна), «Зважені та щасливі», «Один за всіх», «Феномен», Invictus, «Х-Фактор» (8 сезонів), «Україна має талант» (9 сезонів), «Танці з зірками», «Танцюють всі» (8 сезонів), «Співай, якщо зможеш», «ПеданПритулаШоу», «Вар’яти», «Сюрприз, Сюрприз», «КУБ», «Хто зверху?», «Мастер Шеф», «Холостяк» (10 сезонів), «Холостячка», «Вечір з Гаріповою», «Топ-модель по-українськи», «Говорить Україна», «СуперІнтуїція», «Страсті за Ревізором», «Детектор брехні», «Нові лідери», «Діти проти зірок», «Le Маршрутка» та ін.

РЕАЛІЗОВАНІ КОНЦЕРТНІ Й ТЕАТРАЛЬНІ ШОУ, ФЕСТИВАЛІ:

  • концерти національних і світових виконавців (Елтон Джон, Оля Полякова, Олег Винник, Ассія Ахат, група «Без обмежень», група «Океан Ельзи», групи «KAZKA» і «АнтитілА», Monatik Corp, Дімаш Кудайберген);
  • міжнародний джазовий фестиваль «Leopolis Jazz Fest», концерти фестивалю «Atlas weekend», фестиваль гала-концерт «Велике весілля» на М1;
  • концерти студії «Дизель Шоу» (всі сезони) і «Ліги сміху»;
  • Велика Масляна 2013, «Зимова Країна» на ВДНГ, «Вартовi мрiй», «Дім таємничих пригод», «Барон Мюнхаузен».

КІНО І СЕРІАЛИ:

«Перші ластівки», «Зерно», «Швидка допомога», «Коли ми вдома», «Поганий хороший коп», «Здається будиночок біля моря», «Київ вдень та вночі», «Кріпосна», «Любов з ароматом кави».

ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ:

«Телетріумф», «Гордість країни», «Телезірка», премія «YUNA».

 

https://slr.kiev.ua/