StarLight Rental

Все, що необхідно для процесу зйомок: 10'000 одиниць сучасного обладнання, включаючи ПТС на 18 камер, більше 80 HD-камер та єдину в Україні time-freeze установку.

StarLight Rental надає в оренду техніку. Все, що необхідно для процесу зйомок: 10’000 одиниць сучасного обладнання, включаючи ПТС на 18 камер, більше 80 HD-камер та єдину в Україні time-freeze установку.

Вийти на ринок оренди обладнання нас спонукав досвід технічного обслуговування проектів «Х-фактор», «Україна має талант!», «Танцюють всі!». Для того, щоб отримати результат, якого ми прагнули, нам часто доводилось шукати техніку поза межами країни.

Завдяки постійному оновленню технічної бази, у 2012 році у групі з’явилася можливість запропонувати ринку послугу оренди знімальної техніки. Це як стабільно затребуване в виробництві медіапродукту обладнання, так і абсолютно унікальне.

Важливим доповненням до технічного оснащення виступає професійна команда з досвідом використання техніки для найрізноманітніших завдань.

StarLight Rental — це 600 позицій для створення продукту найвищої якості з мінімальними витратами часу, людських та фінансових ресурсів.


Керівник StarLight Rental — Любов Сарайкіна

+380 44 581 67 41

[email protected]

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна