StarLight Scenery

Повний цикл створення, монтажу, зберігання декорацій та реквізиту для телепроектів, зйомок фільмів і серіалів, концертів та театрів

StarLight Scenery — найбільша українська компанія, що реалізує повний цикл створення, монтажу, зберігання декорацій та реквізиту для телепроектів, зйомок фільмів і серіалів, концертів, театрів та інших заходів.

На сьогоднішній день компанія активно розвивається не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. Географія реалізованих проектів: Україна, Білорусь, Казахстан, Австрія, Франція, Швейцарія.

За 7 років було реалізовано понад 300 проектів складних сценічних декорацій та створено 4800 одиниць великого реквізиту. Деякі з них:

ТЕЛЕВІЗІЙНІ ПРОЕКТИ: Національний відбір «Євробачення» – 2017-2018 (Україна), Eurovision Kiev 2017 (реквізит), Eurovision Lisabon-2018 (реквізит), «Х-Фактор» (8 сезонів), «Україна має талант» (9 сезонів) , «Танці з зірками», «Танцюють всі» (8 сезонів), «Співай, якщо зможеш», «ПеданПритулаШоу», «Сюрприз, сюрприз», «КУБ», «Хто зверху», «Майстер шеф», «Зважені та щасливі », «Один за всіх »,«Феномен », Invictus, «Холостяк », «Вечір з Гаріповою », «Топ-модель по-українськи »,« СуперІнтуїція »,« Страсті за Ревізором» та ін.

fvv_2018-02-24_евровидение_1951

КІНО І СЕРІАЛИ: «Швидка допомога», «Коли ми вдома», «Поганий хороший коп», «Здається будиночок біля моря», «Київ вдень та вночі».

КОНЦЕРТНІ ШОУ І ФЕСТИВАЛІ: гала-концерт «Велике весілля» (М1), День Грузії: виступ балету Сухішвілі в Києві, концерт Елтона Джона в Києві – АнтиСНІД (2012), «Ліга сміху», Велика Масляна 2013 (6 конц. Сцен) , «Зимова Країна» на ВДНГ.

ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ І ТЕАТРАЛЬНІ 3D ШОУ: «Телетріумф», «Гордість країни», «Телезірка», «Вартовi мрiй», «Дім таємничих пригод», «Барон Мюнхгаузен»

Vartovi_mriy

Співай, якщо зможеш

Надійність, креатив та досвід роботи на найскладніших проектах — головні якості StarLight Scenery. Підрозділ надає повний цикл обслуговування: від ідеї та дизайну до зберігання та повторного використання.

Основні напрямки діяльності:
– розробка дизайну декорацій і реквізиту;
– виробництво декорацій будь-якої складності;
– створення телевізійних декорацій і студій;
– супровід концертних та розважальних заходів;
– оренда мобільних конструкцій (для швидкомонтованих подіумів і сцен);
виставка для Eastlabs

Власна розробка StarLight Scenery – декорації-трансформери. Її унікальна концепція дозволяє знімати в одному павільйоні кілька проектів паралельно.
машина часу на ICTV
главная программа на ICTV

StarLight Scenery здатне здійснювати замовлення «сьогодні на сьогодні» та гарантує їх своєчасне виконання.
Зимняя_страна_2015-16_резиденция_Деда_Мороза_1
DSC_0513s
12
X-factor_July_2013-0003


Керівник StarLight Scenery — Філіп Нірод

Виконавчий директор – Юлия Прохорова

+380 44 581 67 40

http://starlightscenery.com.ua/ 

[email protected]

facebook.com/StarLightScenery

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна