StarLight Scenery

Повний цикл створення, монтажу, зберігання декорацій та реквізиту для телепроектів, зйомок фільмів і серіалів, концертів, виставок

StarLight Scenery — найбільша українська компанія, що реалізує повний цикл створення, монтажу, зберігання декорацій та реквізиту для телепроектів, зйомок фільмів і серіалів, концертів, виставок та інших заходів.

StarLight Scenery була заснована у 2010 році у рамках каналу СТБ. На сьогодні ми — лідери українського ринку телевізійних декорацій та розвиваємося на міжнародному ринку (у 2014-му реалізовано проекти у Кахазстані).

Також за 2014-2015 роки було реалізовано 104 проекти з декорацій та створено більше 1000 одиниць реквізиту. Деякі з них:

Україна
Телеканал СТБ. «Х-фактор», «Танцюють всі», «МастерШеф», «Кулінарна династія», «Гордість країни», «Все буде добре», «1 за всіх», «КУБ», «Зважені та щасливі»
Новий канал. «Співай, якщо зможеш», «Хто зверху», «ПеданПритулаШоу», «СуперІнтуїція»
Телеканал ICTV. «Максимум в Україні», «Машина часу», «Головна програма», «Свобода слова»
Телеканал «Україна». «Телезірка», «Футбол live», студії «Ліга Європи», «Ліга чемпіонів», серіал «Реальна містика»
Телеканал 1+1. «Ліга Сміху»

Казахстан
Телеканал «ТАН». «KazNews», «Твій РАНОК», «Спортлото»
Телеканал НТК. Студія «Ревю»

Співай, якщо зможеш

Надійність, креатив та досвід роботи на найскладніших проектах — головні якості StarLight Scenery. Підрозділ надає повний цикл обслуговування: від ідеї та дизайну до зберігання та повторного використання.
офіс СТБ

Основні напрямки діяльності:
– розробка дизайну декорацій та реквізиту;
– розробка дизайну громадського та житлового простору;
– виробництво будь-якої складності;
– створення телевізійних декорацій та студій;
– супровід концертних та розважальних заходів;
– оренда мобільних конструкцій (для швидкозведених подіумів та сцен);
– оренда світлодіодного обладнання;
– ремонт та інтер’єрний дизайн приміщень будь-якої складності.
виставка для Eastlabs

У StarLight Scenery є унікальний досвід виробництва та власні виробничі потужності, а також власні дизайнерське та конструкторське бюро, виробничі площі у 800 кв.м., штат у 150 осіб, своє спеціалізоване обладнання і сценічні конструкції.
варіанти кабінету

Все це призводить до того, що підрозділ не обмежений у кількості проектів, здатен виробляти більше 6 масштабних декорацій одночасно.

Власна розробка StarLight Scenery — декорації-трансформери. Унікальна концепція дозволяє знімати в одному павільйоні декілька проектів одночасно. Вона була реалізована у проектах «Машина часу» та «Головна програма» (телеканал ICTV, 2013) та прямих ефірах «Х-фактор» та «Танцюють всі!» (телеканал СТБ, осінь 2014). Також існує низка тактичних інновацій, таких як спеціальні кріплення, що дозволяють швидко змінювати колір декорації; мобільні декорації, які можна легко перевезти та встановити у новому місці, та інші.
машина часу на ICTV
главная программа на ICTV

StarLight Scenery здатне здійснювати замовлення «сьогодні на сьогодні» та гарантує їх своєчасне виконання.
Зимняя_страна_2015-16_резиденция_Деда_Мороза_1
DSC_0513s

Цех з виробництва реквізиту — це гордість компанії. Величезний досвід та майстерність StarLight Scenery дозволяють реалізувати будь-який творчий задум.
12

Компанія працює з усіма сучасними матеріалами: різні види пластику та акрилу, алюміній, світлодіодні стрічки, скло, дерево, декоративні оздоблювальні матеріали.
X-factor_July_2013-0003


Керівник StarLight Scenery — Філіп Нірод

+380 44 581 67 40

[email protected]

facebook.com/StarLightScenery

вул. Шевцова, 1, 03113, Київ, Україна