StarLight Scenery

StarLight Scenery

StarLight Scenery1 – найбільша компанія в Україні з розробки та виробництва декорацій і реквізиту будь-якого рівня складності для телевізійних шоу, кіно, концертів, фестивалів, театрів та кіберспортивних івентів. Співпрацює з найбільшими українськими медіа та entertainment-компаніями, а також такими світовими лідерами як Cirque du Soleil.

Компанія активно розвивається не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку. Географія реалізованих проєктів: Україна, Німеччина, Білорусь, Казахстан, Туреччина, Австрія, Франція, Канада, Швейцарія.

За 8 років роботи на ринку StarLight Scenery було реалізовано понад 340 проєктів складних сценічних декорацій та створено 5000 одиниць великого реквізиту.  

 

ТЕЛЕВІЗІЙНІ ПРОЄКТИ: 

Національний відбір «Євробачення» – 2017-2020 (Україна), Eurovision Kiev 2017 (реквізит), Eurovision Lisabon-2018 (реквізит), «X-Фактор» (9 сезонів), «Україна має талант» (9 сезонів), «Танцюють всі!», «Співай, якщо зможеш», «ПеданПритулаШоу», «Сюрприз, сюрприз», «КУБ», «Хто зверху?», «Мастер Шеф», «Зважені та Щасливі», «Один за всіх», «Феномен», Invictus, «Холостяк», «Топ-модель по-українськи»,«СуперІнтуїція», «Страсті за Ревізором», «Дивовижні люди» та ін.

 

 

КІНО ТА СЕРІАЛИ: 

«Швидка допомога», «Коли ми вдома», «Поганий хороший коп», «Здається будиночок біля моря», «Київ вдень та вночі», «Кріпосна» (промо).

КОНЦЕРТНІ ШОУ І ФЕСТИВАЛІ: 

Вагон метро для MONATIK «Love It Ритм» на НСК «Олімпійський», концерт групи «Без обмежень», «Велика Масляна 2013», «Зимова Країна» на ВДНГ.

 

 

ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ Й ТЕАТРАЛЬНІ 3D-ШОУ: 

«Телетріумф», «Гордість країни», «Телезірка», «Вартовi мрiй», «Будинок таємничих пригод», «Барон Мюнхаузен».

 

 

У 2020 році компанія StarLight Scenery заснувала сервіс з оренди й зберігання реквізиту для кіно, серіалів, театрів й івентів «Дім реквізиту» – https://domrekvizita.com/

У каталозі на сайті запропоновано понад 30 тис. одиниць реквізиту малих і середніх форм.

 

http://starlightscenery.com.ua/

[email protected]

facebook.com/StarLightScenery

 

___________________________

1 – ТОВ “ОПР”, 03113, м. Київ, вул. Макуха, 1. Код ЄДРПОУ 38202668.