СТБ

СТБ

Більше 10 років тому СТБ став першим українським телеканалом, який задав тренд на талант-шоу різних напрямків і об’єднав їх під загальною ідеєю – «Можливо все!». У кожному реаліті, яке створює телеканал, закладена головна думка: ти можеш досягти своєї мети, змінити себе і своє життя на краще.

Усі ці роки український глядач знає, що разом із СТБ він може виконати свою найголовнішу мрію: покращити здоров’я, знайти любов, створити та зберегти сім’ю, дізнатися правду й домогтися справедливості, почати кар’єру на великій сцені. У цьому глядачеві допомагають проєкти СТБ «Х-фактор», «Битва екстрасенсів», «Мастер Шеф», «Холостяк/Холостячка», «Зважені та щасливі», «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Я соромлюсь свого тіла», «Все буде добре», «Один за всіх» та інші.

Більше 20 років українці довіряють новинам із високими журналістськими стандартами – програмі «Вікна-новини» на СТБ.

З 2016 року, завдяки участі СТБ, Національний відбір на Євробачення став в Україні головною музичною подією року, привернувши до конкурсу інтерес і довіру глядача.

У 2018 році СТБ заявив про переформатування ефірної сітки: головне місце в ній виділили серіальному контенту. Телеканал розвиває серіальну стратегію і збільшує кількість серіального контенту і силами StarLight Production, і в партнерстві з іншими виробниками. 

Саме на замовлення СТБ була створена масштабна костюмована драма «Кріпосна». Після грандіозного успіху в ефірі СТБ «Кріпосна» продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019 року серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Польські глядачі обговорювали проєкт нарівні з «Грою престолів» і тепер чекають на продовження. Далі серіал побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ продані в Японію, Чехію, Угорщину, Словаччину, Болгарію, Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал було продано в Іспанію, і він став першою українською багатосерійною драмою1, яку придбав іспанський телеканал. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися «Кріпосну» на Amazon Prime.

Сьогодні СТБ – це сімейний, емоційний і соціально-активний телеканал найкращих серіалів, масштабних шоу й унікальних реаліті. СТБ показує близько 80%2 проєктів власного виробництва. Розповідає історії, які надихають, викликають глибокі співпереживання, мотивують до змін, допомагають здійснити мрію і повірити, що в житті можливо все.

___________________________

1 – Джерело.
2 – Підрахунки телеканалу СТБ.