Своє Тепло

Своє тепло — соціальний проект медіагрупи StarLightMedia — стартував 5 вересня 2014 року. Мета проекту — щоб українці стали більш енергоефективними і споживали менше тепла і газу вже у 2015-му році.

«Звичайне людське тепло і тепло в будинку — в чомусь близькі речі, і кожен сьогодні має докласти зусиль, щоб “зберегти своє тепло”, незважаючи на обставини», — зазначалося у прес-релізі, присвяченому старту проекту.

Для цього група зняла п’ять емоційних і мотивуючих роликів, які було показано на всіх телеканалах і в інтернеті групи.

На сайті проекту  були надані прості покрокові інструкції, як утеплитися, як поставити лічильник, як пройти енергоаудит. Через сайт експерти, фахівці енергоефективності відповідали на питання населення — для цього на сайті було зроблено спеціальну форму зворотнього зв’язку.

Проекту «Своє тепло» домопогали Група Світового Банку (проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі України»), громадська організація «Eкоклуб Рівне», Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», КП «ГВП» (КИЇВЕСКО), Біоенергетична Асоціація України, Національний екологічний центр України, Slava Frolova Group, група «Українська Енергетична Незалежність» Олександра Ксенофонтова, керівник напрямку житлово-комунальних програм Тетяна Бойко (ГО «Опора»), юрист «Інституту місцевого розвитку» Дмитро Левицький, та інші, а також практики («Данфосс Україна ТОВ», Herz.ua, «Баутех-Україна», «Львівський сантехник», Promalp, інші).

Логотип для проекту pro bono розробила міжнародна маркетингова компанія fedoriv.

«Від дбайливого ставлення до тепла сьогодні залежить не тільки наш фізичний комфорт, але й незалежність країни, в якій ми живемо і про яку мріють наші діти. Збереження і облік енергоресурсів — шлях дорослої і відповідальної людини, яка сама обирає, а не слідує нав’язаному. Тому нам хочеться, щоб у кожній українській родині зрозуміли, як важливо берегти “своє тепло” у домі і душі, і що до цього потрібно прикладати зусилля».

У 2015 році StarLightMedia провела конкурс для старшокласників і студентів «Тепло у моєму домі».